O Nas

Firma Brat to wiodący polski producent części rowerowych działający na rynku już od 1990r. Na przestrzeni prawie 30 lat wypracowaliśmy ugruntowaną pozycję w branży rowerowej i współpracujemy z największymi producentami rowerów. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą w dziedzinie obróbki metalu i tworzyw sztucznych dlatego nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo i wysoki standard obsługi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów polskich i zagranicznych dokładamy wszelkich starań aby dostarczać nietuzinkowe rozwiązania. Inwestujemy w nasz park maszynowy co pozwala nam na ciągłe poszerzanie asortymentu i wprowadzanie nowych wzorów.Wdrażając nowy produkt na rynek kierujemy się analizą potrzeb klientów, a także najnowszymi trendami panującymi w przemyśle rowerowym, dbałością o środowisko, komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Procedury produkcji przeprowadzane są zgodnie z normami tak, aby dostarczyć Klientowi produkt najlepszej jakości.


Jesteśmy firmą, która stawia na jakość i doskonałość w tworzeniu produktu na każdym etapie produkcji. Cenimy zaufanie naszych partnerów handlowych i długotrwałą współpracę. Bogate doświadczenie i znajomość realiów rynkowych powoduje, że proponujemy indywidualne podejście do Klientów oraz dogodne warunki handlowe.


W sprawie warunków współpracy prosimy o kontakt:

telefon: +48 52 320 75 05

e-mail: biuro@brat.com.pl


Zapraszamy do współpracy!