Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 150. Przy zamówieniu poniżej ilości minimalnej +10% ceny.

W tym miejscu możesz stworzyć własne zapytanie ofertowe. Wystarczy, że dodasz wybrane produkty do oferty. Zostawisz swoje dane i wyślesz zapytanie ofertowe. Nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

Lucky to kolekcja nowoczesnych osłon o pełnej formie wzbogaconej oryginalnym wzornictwem. W kolekcji również model LOGO podlegający personalizacji z geometrycznym łącznikiem, który stanowi przyciągający wzrok detal.


Objaśnienie nazewnictwa osłon z kolekcji LUCKY:

LOGO - taki dopisek w nazwie modelu danej osłony oznacza, że proponowany przez nas widoczny na zdjęciu wycięty w osłonie wzór graficzny mogą Państwo zastąpić własnym projektem graficznym jak np. logotyp
38 / 48 - dopisek w nazwie modelu danej osłony wskazuje na rodzaj mechanizmu, z którym jest ona kompatybilna (38 - osłona pasuje na mechanizm 38 oraz 40 zębów, 48 - osłona pasuje na mechanizm 48 zębów).


Dodatkowe informacje:
Szanowni klienci, jako producent, nasze osłony rowerowe sprzedajemy w stanie surowym, niepomalowane. Jednakże zaznaczamy, iż istnieje możliwość zamówienia od nas pomalowanych już osłon. Kolory prezentowanych osłon są w związku z powyższym jedynie poglądowe i mają umożliwić wizualizację końcowego produktu. Na specjalne życzenie klienta możliwe są wszelkie dodatkowe modyfikacje form osłon jak np. zmiana ich długości.


Materiał

Wymiary

Masa

Objętość paczki
STAL

alicja.png

Lc = 469mm
Lo = 376mm
S = 118mm
H = 186mm

Skontaktuj się z nami
w celu uzyskania
szczegółowych informacji.
Skontaktuj się z nami
w celu uzyskania
szczegółowych informacji.

Oznaczenia rysunkowe:
S - średnica
R - promień
H - wysokość
Lc - długość całkowita
Lo - długość od osi mechanizmu do końca osłony